Дан здравља, дан пешачења

13/09/2021

11. 09. радна субота у нашој школи била је посвећена здравим животним навикама а имала је и хуманитарни карактер. Шетњу је организовало ПД ,,Мачак“ – Бановци под слоганом ,,Корак ближе здрављу“ и посвећена је прикупљању новца за лечење Стефана Суботића. Браво за ђаке наше школе, као и за све учеснике!